FPse – Playstation hry na vašem Androidu

No Image-06

Chtěli jste si už někdy zahrát Playstation hry na vašem Androidu? Nyní je to možné s FPse emulátorem, na kterém běží více než 300 her, které autor této aplikace sám odzkoušel. Na svých oficiálních stránkách vytvořil tabulku kompatibility, takže si podle výkonnosti svého telefonu můžete nejprve ověřit,  jaké hry vám pojedou plynule, pomaleji a nebo naopak vůbec. Tato tabulka se nachází zde:  www.fpsece.net/compatibility.html.

crash

FPse je nástupcem emulátoru PSX4droid, který moc úspěchu nesklidil a to především kvůli toho, že kvalitního herního zážitku jste mohli dosáhnout pouze v případě, kdy jste měli v ruce nejnovější high-end telefony s pořádným výkonem, avšak o absolutní plynulost se rozhodně nejednalo. FPse se této chybě vyvaroval a přináší novou dimenzi hraní na mobilních telefonech. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že jsem odzkoušel oba emulátory na LG Optimus One. I když se jedná o telefon střední třídy, tak s FPse byly hry plynulé a dokonce i hratelné:). Se starším PSX4droid se v mém případě jednalo o kvalitní “slideshow”, pokud teda rozumíte o čem je řeč. Pokud ne, tak z odbornějšího hlediska šlo o hodnotu FPS (Frames Per Second), která dosahovala zhruba necelých 5.

warped

Nakonec bych ještě podotknul, že aplikace nabízí poměrně rozsáhlé nastavení, ve kterém je možnost regulovat grafiku. Na základě toho pak můžete dosáhnout vyšší hratelnosti. Laicky řečno, stačí si s nastavením trošičku pohrát a vyzkoušet si, jaké nastavení je pro vás optimální.

hi 256 0 2391a09f2d6f74d3bb84478fc871c235a875e322
FPse for android
Schtruck & LDchen
Verze 0.10.21 (28. 3. 2011)
Velikost 1,3 MB
2.2+


88,25 Kč

Fpse Trailer

Fpse Trailer

 

 

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (26)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek