Unikají první fotografie Samsung Galaxy Watch 3. Co na ně říkáte?

galaxy watch 3 fotky

To, že Samsung brzy představí Galaxy Watch 3 je v podstatě veřejným tajemstvím, ovšem nyní unikají první fotografie. Z nich lze vyčíst a potvrdit spoustu informací, které leakeři zmiňovali již dříve. Fotografie pocházejí z jihokorejského certifikačního úřadu NRRA.

Na fotografiích můžeme vidět jak menší 41 mm variantu, tak větší 45 mm. Potvrzují také označení obou modelů. SM-R840 se týká té menší a SM-R850 pak té větší. Zdá se, že nový design nám přinese užší rámečky a také zcela novou možnost ovládání, díky otočné konstrukci.

Již ráno jsme vás informovali o tom, že menší verze přijde s 1,2″, větší pak s 1,6″ displejem. Obě dvě verze budou disponovat certifikací IP68 a stejné zůstanou i ostatní specifikace. V telefonu bude tikat zatím neoznámený čipset, kterému bude sekundovat 1 GB operační paměti RAM a 8 GB úložiště. Systémem bude Tizen OS 5.5. Hodinek bychom se měli dočkat již v červenci a to spolu se sluchátky Samsung Galaxy Buds Live.

Co říkáte na fotografie Galaxy Watch 3?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)