Vyšel Fotoaparát Google 8.5, předzvěst vydání Pixelu 6a

Fotoaparát Google 8.5 aktualizace Pixel 6a

Společnost Google vydala novou verzi své aplikace Fotoaparát ve variantě oficiálně určené pro telefony Pixel. Jak už jsme zvyklí, aktualizace není založena na nějaké pravidelné periodě. Vydání s řadovým označením 8.5 je předzvěstí očekávaného mobilu střední třídy Google Pixel 6a, který bude představen do několika týdnů. Aplikace Fotoaparát Google 8.5 je v tuto chvíli pro majitele většiny stávajících Pixelů k dispozici běžně v Obchodě Google Play. V diskuzích se objevují zmínky, že aktualizace je překvapivě dostupná například i pro model Pixel 3a.

Google Camera
Google Camera

Jak se zatím zdá, změny v aplikaci nejsou nijak radikální a ani moc viditelné. Objevily se zprávy o lehce upraveném ovládacím prostředí při nočním snímání nebo zavedení haptické odezvy. Update s největší pravděpodobností připravuje Fotoaparát na efektivní používání právě s nadcházejícím Pixelem 6a, který má propojit starší optiku a nový procesor Tensor. Pokud byste ale narazili na nějakou zajímavou změnu vy, neváhejte nám o ní napsat do komentáře.

Jakou funkci byste si přáli ve své foto aplikaci?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)