Upravte své fotky do “Halloweenského” stylu – #halloweenify jede na G+

Halloween-Background-Images-6

Vydlabané dýně, strašidelné kostýmy a další rekvizity patří každoročně k oslavě Halloweenu. I když v našich zeměpisných šířkách nemá svátek kořeny, některé tradice s ním spojené se u nás rovněž objevují. Pokud chcete nějakou pěknou Halloweenskou fotku, nemusíte si rovnou chystat převlek a barvy na obličej. Google to svede za vás. Již před časem dostala síť G+ nástroj, který všemožně vylepšuje vaše fotky a vytváří tzv. auto awesome movies. V podobném stylu se nese i vytváření “strašidelných” obrázků.

20141026_231633-HALLOWEEN fotky

Jak tedy na to? Stačí otevřít aplikaci Fotky, kliknout na tři hvězdičky v pravém horním okraji a vybrat buď “legrační efekt” nebo “strašidelný efekt”. Jakmile máte hotovo, můžete celé dílo sdílet nejen na G+. Aplikace mi bohužel píše, že nenalezla žádné fotografie. Tuto hlášku si vysvětluji tím, že nemám žádné fotky vhodné pro “pohalloweenštění” (strašné slovo). Na fórech jsem však podobné problémy nenašel a tak funkci směle vyzkoušejte.

2014-09-01-HALLOWEEN

Zdroj: DroidLife.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

nexus8

Další fotografie údajného LG Nexusu

ZprávičkyJan Dolejš Jan Dolejš
1 min. uložit na později
gsmarena_005

LG představilo Optimus G

ZprávičkyAdam Kováč Adam Kováč
1 min. uložit na později
lg-logo

LG Optimus G na oficiálním videu

ZprávičkyJan Dolejš Jan Dolejš
1 min. uložit na později
LG Optimus G

První komerční reklama pro LG Optimus G

ZprávičkyAdam Kováč Adam Kováč
1 min. uložit na později

Komentáře (0)