Google už všem nevnucuje účet na G+, při registraci se bez něj obejdete

Google-Plus-cover

Google donedávna v průběhu registrace k Gmailu a dalším službám vyžadoval vytvoření profilu na sociální sítí G+. Nově tomu tak není a během registrace dostanete na výběr, zda si účet chcete vytvořit nebo ne. Násilně vytvořené účty zřejmě internetovému gigantu nepřinesly to, co si sliboval, tedy aktivitu. Uživatelé zkrátka profil z nutnosti vytvořili, ale následně se k němu nikdy nevrátili a G+ aktivně používat nezačali.

registrace

Jak se zdá, G+ pomalu opouští i jeho mateřská společnost. Jeho šéf Vic Gundotra buď dobrovolně odešel nebo byl vyhozen a od té doby nadšení kolem Google+ upadá, stejně jako číslo nově zaregistrovaných. I slovíčkaření značí snižující se podporu této sítě. Dříve tlačítko “přihlásit se pomocí Google+” nahradilo “přihlásit se s Googlem”. 

přihlásit se pomocí

Ekosystém Google služeb, však stále “G+ free” úplně není. Účet potřebujete jak ke psaní recenzí na Google Play, tak při komentování videí na YouTube.

Používáte aktivně G+?

Zdroj: TheVerge

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)