Fotky Google testují funkci pro zoomování v přehrávaném videu

fotky google živý náhled videa

Galerie Fotky Google svým uživatelům v letošním roce přinesla celou řadu nových funkcí a vylepšení. Aplikace nyní umožňuje manuální označování obličejů na snímcích, zasílání zpráv mezi přáteli nebo gesto pro svižné přepínání účtů – podobně jako  již dříve Gmail, Google Mapy a další nástroje amerického giganta. V blízké době by se pak měla do funkcionality Fotky Google přidat také možnost pro zoomování ve videu. 

Google Photos
Google Photos

Zooomování ve videu bude  ve Fotky Google pravděpodobně fungovat stejně jako zoomování v případě fotek. Gestem tažení prstů od sebe se tak přiblíží konkrétní oblast videakterá je pro uživatele nejvíce atraktivní. Tato vlastnost může být užitečná vpřípadech, kdy se chcete soustředit pouze na určitou část obrazu nebo přečíst text, který za normálního zobrazení není dostatečně viditelný. 

fotky google zoomování ve videu

Popisovaná novinka je prozatím pouze skrytou funkcí Fotky Google v 3.44, kde slouží vývojářům pro další testování. Může tedy ještě nějakou dobu trvat, než si ji budeme moct sami vyzkoušet, aniž bychom museli upravovat kód aplikaceOficiální zprávy o jejím uvedení mezi uživatele prozatím nejsou dostupné. 

Uvítáte zoomování ve videu?

Zdroj: XDA-developers

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)