Fotky Google zavádí v ČR novou nabídku tisku. Využijete?

Fotky Google tisk fotografie plátno ČR

Jak již pravidelní uživatelé nástroje Fotky Google dávno vědí, tato aplikace už dávno není pouze úložištěm pořízených snímků či videí. Mezi doplňkové funkce patří mimo jiné také možnost objednání tisku vybraných fotografií přímo od Googlu. V České republice byly doposud v nabídce pouze fotoknihy, nicméně nově budou k dispozici další dva populární formáty. ČR je na seznamu 28 evropských zemí, ve kterých už je možné objednávat fotografie vytištěné na papíru a také na plátně.

Google Photos
Google Photos

V tuto chvíli ještě český „Obchod s tisky“ nabízí pouze zmíněné fotoknihy, do několika hodin či dní by měl ale obsahovat také možnost objednání dalších dvou zmíněných formátů. K nim pro tuto chvíli víme velikosti a také základní ceny.

Fotografie na papíře budou dostupné v rozměrech 10×10, 10×15, 13×18, 20×20, 20×30, 30×45, 40×60, 50×50, 50×75 a 60×90 centimetrů a evropská cena startuje na 0,15 € za kus (cca 3,7 Kč) bez daně a dopravného. V případě plátna se počítá s rozměry od 20×20 do 75×100 centimetrů, přičemž ceny ještě nebyly oficiálně oznámeny.

Kde jste nyní zvyklí tisknout fotografie?

Zdroj: Google

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)