Nekonečné rolování je pryč. Fotky Google mají lepší nabídku pro sdílení

Fotky Google nabídka pro sdílení

Populární nástroj pro zálohování, třídění a sdílení fotografií Fotky Google se dočkal ve své mobilní verzi jedné malé, ale velmi příjemné změny. Vývojáři zapracovali na vzhledu a funkčnosti nabídky pro sdílení. První náznaky změn se u některých uživatelů nástroje Fotky Google ukázaly před pár týdny, teď míří nová nabídka pro sdílení do telefonu všem. Nejdůležitější změnou je zrušení zbytečně nepohodlné jednořádkové rolovací nabídky, kterou nahrazuje praktické mřížkové zobrazení ikon.

Jestli vás někdy štval dosavadní výběr možností sdílení v jednom řádku, můžete se s ním konečně rozloučit. Nová nabídka pro sdílení v aplikaci Fotky Google je mnohem praktičtější. V prvním řádku je na výběr odeslání jiným uživatelům tohoto nástroje a kontaktům s Google účtem. Na druhém řádku jsou pak k dispozici poslední (nebo nejpoužívanější) dvě aplikace, tlačítko “vytvořit odkaz” a ikona “Možnosti”. Pod poslední jmenovanou položkou se pak nachází kompletní nabídka všech dalších variant sdílení. Vyvedená pěkně v mřížce, tedy o poznání lépe než doposud.

Google Photos
Google Photos

Jak často sdílíte položky z Fotek Google?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)