Fotky Google přináší komentáře ke sdíleným albům

fotky_google_ico-752×493

Od poslední aktualizace aplikace Fotky Google uplynulo jen několik málo dní a její vývojáři nám znovu servírují další update. Ten je zaměřen především na sdílení jednotlivých fotografií nebo alb jako celku. Dočkáme se tak jedné zbrusu nové funkce a dalších menších novinek. Jak již bývá zvykem, došlo také na odstranění několika chyb týkajících se stability a celkového chodu samotné aplikace.

Fotky Google přinášejí další novinky

Fotky Google - aktualizace

Zřejmě největší novinkou je přidání možnosti komentování alb, která jsou sdílena s našimi přáteli. Možné je tak přidávat komentáře k albům jako celku nebo jednotlivým fotografiím nacházejícím se v jeho útrobách. Při vytváření nových alb navíc budeme moci využít funkce, která automaticky vybere nejlepší fotografie nacházející se mezi našimi snímky. Vylepšením prošla také funkce přiřazování práv k jednotlivým snímkům. Snáze a přesněji tak budeme moci určit, kdo dostane možnost si naše fotografie prohlížet.

Fotky Google - aktualizace 2

Poslední aktualizace je již na cestě do našich telefonů a tabletů. Již brzy se tak většina z nás může těšit na příchod výše zmíněných funkcí. Jestliže novinky ve svých telefonech nenajdete během několika příštích dnů, není nic snazšího, než vstoupit do obchodu Google Play, kde najdeme vždy aktuální verzi.

Jaké změny ve funkcích a možnostech byste v příštím updatu ocenili vy?

Zdroj: androidauthority.com.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)