Fossil Sport jsou první levnější chytré hodinky s čipsetem nové generace

fossil sport hodinky

Fossil je jeden z výrobců, který neustále vydává nové chytré hodinky s Wear OS. A to i když měly starý čipset Snapdragon Wear 2100. Dnes jsme se konečně dočkali představení prvních chytrých Wear OS hodinek, které mají nový čipset Snapdragon 3100 a zároveň nestojí desítky tisíc Kč. Fossil Sport nechybí všechny funkce, které se od chytrých hodinek očekávají.

Fossil Sport jsou první chytré hodinky s Wear 3100, které nestojí „balík“

Představení nového čipsetu Snapdragon 3100, který nahradil starou verzi Wear 2100 jsme se dočkali již před několika měsíci. Za celou dobu se ale nepředstavily chytré hodinky s novým čipsetem a normální cenou. Nové modely jsme mohli vidět pouze od luxusních značek, kde uživatelé platí za materiály a značku, ale ne za technologie. Dobrým příkladem je Montblanc Summit 2, které v přepočtu s DPH stojí více než 33 tisíc Kč.

fossil sport chytre hodinky snapdragon wear 3100

Oproti tomu jsou nové Fossil Sport opravdu levné. Kromě čipsetu nové generace mají také NFC, GPS, senzor srdečního tepu. Baterie má kapacitu 350 mAh. Na jedno nabití se slibuje výdrž více než 24 hodin v normálním režimu + další dva dny v úsporném. Tuto vyšší výdrž umožňuje právě nový čipset.

INTRODUCING FOSSIL’S SPORT SMARTWATCH – Ecomm Only

INTRODUCING FOSSIL’S SPORT SMARTWATCH - Ecomm Only

Hodinky budou k dispozici v celkem šesti barvách, design mají podobný jako Fossil Q Control, ale jsou o něco menší. Vybrat si kromě barev můžou uživatelé také z velikostí 41/43 mm. Prozatím k dispozici nejsou údaje o velikosti displeje, rozlišení, paměti RAM a úložišti. Hodinky se začínají nicméně prodávat v zahraničí už příští týden. A to za cenu 255 dolarů, v přepočtu s DPH tak cca 7 tisíc Kč.

Jak se vám líbí nové chytré hodinky Fossil Sport?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)