Menu

Fosill oznámil sportovní chytré hodinky s Android Wear 2.0

Společnost Fosill chrlí jedny neustále nové a nové chytré hodinky. Tentokrát se představil model Q Control, který je určen hlavně pro sportovce. To je u chytrých hodinek značky Fosill poměrně rarita.

Fosill Q Control jsou určeny pro sportovce

Stejně jako jiné modely této společnosti, i tato novinka běží na operačním systému Android Wear, konkrétně ve své druhé verzi. Podporuje třeba aplikace jako Strava nebo Google Fit, které jsou určeny nejen pro měření sportovních aktivit. S telefonem se propojují pomocí Bluetooth 4.1, nepodporují bohužel Wi-Fi.

Pokud jde o další specifikace, tak o dostatek výkonu se stará Snapdragon Wear 2100, který je doplněn o 768 MB RAM. Vnitřní paměť je 4GB. Rovněž jsou odolné proti vodě, uživatelé se tak můžou vydat bez problémů plavat.

Senzor srdeční tepu také nechybí, stejně tak mikrofon pro hovory a Asistenta Google. Cena na tom není tak špatně, každopádně dají se koupit levnější hodinky s Android Wear, které mají velmi podobné specifikace. Prozatím se dají chytré hodinky koupit v USA, a to za cenu 275 dolarů, to je po přepočtu s DPH zhruba 7 200 Kč.

Líbí se vám design těchto sportovních hodinek od Fosill?

Zdroj: gsmarena.com

 

Komentáře

Martin P.

16.11.2017 10:46

5 ATM u hodinek opravdu není na plavání .

Jimanka

18.11.2017 8:36

Nemají WI-Fi a jsou příliš drahé. Ať výrobci dokáží udělat chytré hodinky s cenou do 1 000 Kč a budou se dobře prodávat. Všechny funkce sportovních hodinek má náramek Xiaomi Mi band 2. Koupila jsem jej za 740 Kč a jsem s ním spokojená.

RSS (komentáře k článku)