„Vydáme letos ty nejlepší hodinky s Wear OS,“ slibuje Fossil

Fossil Wear OS nejlepší hodinky

Americká společnost Qualcomm, která je minimálně našim čtenářům známá hlavně díky výkonným procesorům pro mobilní telefony, hodlá významněji bodovat i na poli čipsetů pro nositelnou elektroniku. Řeč je o jednotkách Snapdragon Wear, do kterých chce firma v dalších letech investovat ještě více peněz. Založila také Qualcomm Wearables Ecosystem Accelerator Program, na kterém se bude spolupodílet více než 60 firem. V čele s giganty jako Arm, BBK, Fossil, Oppo, Verizon, Vodafone nebo Zebra. U této příležitosti společnost Fossil zmínila, že hodlá letos představit nejlepší hodinky se systémem Wear OS.

„Ve Fossil Group se vždy snažíme o co nejlepší inovaci a zvýšení výkonu našich produktů. Díky pokračujícímu partnerství s firmou Qualcomm na hodinkách, které později v letošním roce představíme, věříme, že půjde o nejlepší Wear OS hodinky za letošní rok,“ věří produktový a strategický ředitel Chris Hartley.

fossil gen 5 oficiálně představeny

Ekosystém kolem procesorů Snapdragon Wear by měl díky novému společenství v budoucích měsících a letech znatelně růst. V posledních pěti letech přitom Qualcomm vyrobil přes 40 milionů jednotek pro partnery ve více než 100 zemích. Šlo o více než 250 produktů, což odpovídá vydání jednoho jednoho z nich zhruba jednou za týden.

Kolikatery už jste vyzkoušeli chytré hodinky?

Zdroj: Qualcomm

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)