Wear OS hodinky Fossil Gen 6 nabídnou skvělý výkon, OLED displej a rozumnou cenu

fossil gen 6

Chytré hodinky Fossil Gen 6 jsou dle všeho za dveřmi. Samozřejmě můžeme opět počítat s Wear OS, ovšem zatím se budeme muset spokojit s tím stávajícím. Aktualizace na Wear OS 3 by je ale dle posledních informací neměla minout. Aby také ano, když dostanou čipset Snapdragon Wear 4100 Plus, který je až o 85 % rychlejší než Snapdragon Wear 3100.

Wear OS hodinky Fossil Gen 6 se brzy představí

Samozřejmostí bude také podpora GPS, LTE a vylepšení se dostane na koprocesor AON, který by měl zajistit delší výdrž baterie. Můžeme se těšit na 24hodinovou výdrž a pokud by vám došla šťáva, nabijí se z 0 na 80 % za 30 minut. Hodinky budou umět také 24/7 sledování srdečního tepu a nebude jim chybět ani Always-On displej, který nově zobrazí až 64 tisíc barev, oproti 16 ve Fossil Gen 5. K dispozici mají být ve velikostech 42 a 44 mm, přičemž obě varianty mají být vybaveny 1,28″ OLED panelem s rozlišením 416 x 416 pixelů.

Wear OS hodinky Fossil Gen 6

Potěší také voděodolnost 5 ATM a na výběr dostaneme z kovových, látkových a kožených řemínků. Hodinky se mají dostat na trh 27. září a jejich cena se má pohybovat okolo 300 EUR, což je asi 7 600 korun.

Jak se těšíte na Fossil Gen 6?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)