Fossil Gen 6 mají další verzi. Co a za kolik nabízí Venture Edition?

fossil gen 6 venture edition

Fossil Gen 6 patří k těm vůbec nejlepším hodinkám s Wear OS na trhu. Jejich původní verze však vyšla již v srpnu 2021 a o nové generaci toho zatím moc nevíme. Namísto toho nás firma zásobuje speciálními edicemi, jako příklad může posloužit třeba kolaborace s Razerem nebo nové Fossil Gen 6 Hybrid. Nyní se na oficiálním webu firmy objevily Fossil Gen 6 Venture Edition, které se chlubí odlišným designem, exkluzivním ciferníkem nebo novými materiály.

V čem se liší Fossil Gen 6 Venture Edition?

Fossil Gen 6 Venture Edition jsou po čistě hardwarové stránce stejné. To znamená, že můžeme počítat s 1,28palcovým AMOLED panelem, čipem Snapdragon Wear 4100+ nebo 1 GB operační pamětí. Hodinky mají odlišný tvar a jsou stříbrné. Podle společnosti se nyní více hodí do terénu. Na vzhled navazuje také řemínek, který kombinuje ekologickou hnědou kůži a zelenou látku.

Venture Edition mají také již zmíněný exkluzivní ciferník, který má připomínat klasické hodinky a zároveň zobrazuje důležité hodnotu jako je srdeční tep, nadmořská výška, odhadovaný kyslík v krvi nebo datum. V tuto chvíli jsou k dostání pouze v Indii a USA, kde za ně výrobce žádá 299 dolarů, tedy asi 7 000 Kč bez daně. Zatím není jasné, zda a případně kdy budou dostupné v Evropě.

Jak se vám líbí nová edice Fossil hodinek?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)