Nevoní vám chytré hodinky? Pak vás možná zaujmou nové Fossil Gen 6 Hybrid

fossil gen 6 hybrid

Americká společnost Fossil, která se zabývá výrobou hodinek téměř 40 let vydala v posledních letech několik zajímavých chytrých hodinek se systémem Wear OS. Nyní však představila model Fossil Gen 6 Hybrid, který cílí na zákazníky upřednostňující klasické hodinky, kteří však nechtějí přijít o některé chytré funkce.

Fossil Gen 6 Hybrid je spojení dvou světů

Fossil Gen 6 Hybrid přichází ve dvou variantách – Machine a Stella, přičemž je zřejmé, že Machine je určen pro muže, zatímco Stella pro ženy. První zmíněný disponuje 45mm pouzdrem a bude k dostání v černé, stříbrné a šedé variantě. Varianta Stella se chlubí 40,5mm pouzdrem vyrábí se v růžově zlaté a stříbrné verzi. U obou variant si můžete vyměnit řemínky, na výběr je z kovových, kožených i silikonových.

Jak již bylo řečeno, hodinky Fossil Gen 6 Hybrid připomínají svým vzhledem spíše klasické “hloupé” hodinky, přesto zde nechybí sledování kroků, spánku, SpO2, 24/7 monitorování srdečního tepu nebo upozornění na notifikace. Dokonce si můžete přizpůsobit ciferníky. V samotném těle se nachází také mikrofon, bohužel však nikoliv pro hovory, nýbrž pro komunikaci s asistentem Amazon Alexa. Hodinky budou k dostání již od 27. června na oficiálním webu. Za základní model si výrobce účtuje 229 dolarů (5 400 Kč).

fossil gen 6

Nosíte jen chytré hodinky, nebo si berete i ty klasické?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)