Menu

Fossil představil chytré hodinky čtvrté generace: Podporují měření tepu, NFC i GPS

Fossil dnes představil již čtvrtou generaci svých Wear OS chytrých hodinek. Přesněji modely Q Venture a Q Explorist. Na trh se dostanou již ke konci srpna. A jaké novinky si Fossil přichystal? Není jich tolik, na druhou stranu jsou užitečné. Pojďme si hodinky představit.

Fossil Q Venture a Fossil Q Explorist oficiálně představeny

Hlavní rozdíl mezi těmito dvěma modely je ve velikosti. Fossil Q Explorist mají průměr 45mm, Q Venture jsou pak menší a mají 40mm. Rozdílná je i velikost pásků, zatímco u většího modelu to je 22 mm, u menšího má řemínek velikost 18 mm. Dobrou zprávou je, že u obou modelů se dá řemínek vyměnit. Zajímavé je také to, že cena je identická. Základní verze s koženým páskem stojí 255 dolarů, což je v přepočtu s DPH 6 900 Kč. Verze s kovovým páskem stojí 275 dolarů, což je v přepočtu s DPH 7 400 Kč.

chytre hodinky fossil wear os

Výbava hodinek je také téměř stejná. Nově mají více sportovní design, mají v sobě senzor na měření srdečního tepu. Nově také v sobě mají GPS, což je novinka oproti minulé generaci. Nově také podporují NFC, takže s nimi můžete platit přes Google Pay. Zároveň jím nevadí voda, splňují 3ATM. Zbytek parametrů už je pak totožný s předchozí generací. Takže 4 GB paměti RAM, Bluetooth 4.1, Wi-Fi b/g/n a baterie, která vydrží na jedno nabití celý den. Takže nic zázračného.

Jak se vám líbí nové chytré hodinky Fossil Q Venture a Q Explorist?

Zdroj: gsmarena.com

 

Komentáře

Venousek89

Venousek89 -2

6.8.2018 19:25

Této značně bych se vyhnul obloukem, pracoval jsem v neměckém Amazonu na vratkách a značka Fossil jednoznačně vedla ve vrácení. Na jedny Geary/Fitbit připadalo tak 10 Fossilů.

LivingLegend

LivingLegend -2

6.8.2018 21:35

Mne by spíš zajímalo v čem se liší nové Fossil Q

RSS (komentáře k článku)