Chcete hrát Fortnite na iPhone? Musíte investovat 220 tisíc korun. Nebo přejděte na Android

fortnite

Všichni asi víme, že je Fortnite populární hrou nejen na iPhone, ale také na telefony s Androidem. Zatímco ti druzí si mohou hru stále stáhnout prostřednictvím Galaxy Store, APK Pure či podobných obchodů, jablíčkáři mají smůlu. Pokud nemají Fortnite nainstalované, neexistuje žádná možnost, jak hru do telefonu dostat. Toho samozřejmě využili ti, kteří hru na svém iPhonu mají a nabízejí je nyní na eBay za nesmyslné částky.

Fortnite na iPhone vyjde pěkně draho

O víkendu se objevila na eBay spousta iPhonů, které v sobě mají nainstalovanou hru Fortnite a žádají si za ně nekřesťanské peníze. Takový iPhone 11 Pro Max s 256 GB pamětí nyní stojí 14 157 dolarů. To je asi 311 000 korun. Za to už seženete luxusní manažerský sedan. Pokud ovšem nechcete investovat tolik, můžete zvolit iPhone X, který vyjde na 10 000 dolarů, tedy asi 220 000 korun. Někdo ho tam ale nabízí dokonce “pouze” za 5 500 dolarů, tedy asi 121 000 korun.

fortnite na iphone ebay

Pokud milujete Fortnite a zároveň chcete používat iOS, budete muset investovat takovou částku. Nebo si prostě koupíte Android telefon, kde si můžete Fortnite stále stáhnout.

Co si o celé situaci myslíte vy?

Zdroj: phonearena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)