Chystejte sestavu. Vyšel Football Manager 2023 pro Android

Football Manager 2023 Mobile Android

Fanoušci fotbalu a majitelé Android telefonů či tabletů v jedné osobě se po roce znovu dočkali. Na Google Play oficiálně vyšel Football Manager 2023 Mobile, nejnovější odlehčená verze populárního simulátoru vedení fotbalových týmů. V obchodě s aplikacemi se dá pořídit za 249 Kč. Hra je licencována ze strany UEFA, takže se mohou virtuální manažeři těšit i na Ligu mistrů a další evropské poháry.

Football Manager 2023 | Official Launch Trailer | #FM23

Football Manager 2023 | Official Launch Trailer | #FM23

Oficiální popis na Google Play zmiňuje několik novinek oproti loňské verzi. V prvé řadě jde o Team Talks neboli promlouvání k týmu. Pro motivaci svěřenců je možné je využít před zápasem a v poločasové přestávce. Hráči se dočkali také přepracované procesy přestupů a hostování.

Football Manager 2023 Mobile
Football Manager 2023 Mobile

Třetí novinkou je nové centrum pro pro hledání a vychovávání mladých talentů, ve kterém je vylepšený režim Youth Intake. Football Manager 2023 Mobile nemá stejné množství funkcí jako mnohem slavnější PC verze, nicméně i tak jde o velmi kvalitní a podrobný simulátor.

Kdo nesmí chybět ve vašem týmu?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)