TOPlist

Football Manager 2020 Mobile nyní na Google Play se zajímavou slevou

football manager 2020 mobile sleva

Pokud jste milovníky fotbalu a rádi nadáváte na fotbal v hospodě, neexistuje lepší možnost než Football Manager 2020 Mobile. Pokud tedy samozřejmě nemáte PC verzi, která nabídne ještě mnohem více obsahu. Tenhle mobilní manažer se však povedl. Nyní je navíc na Google Play ve slevě. Normálně za něj zaplatíte nemalých 229 Kč, zatímco do čtvrtka 149 Kč. Ušetříte tak osm pětek, za které si můžete koupit čtyři pivka nebo roušku.

Football Manager 2020 Mobile | First Look & Review of FM20 Mobile / FMM20

Football Manager 2020 Mobile | First Look & Review of FM20 Mobile / FMM20

Football Manager 2020 jde po stopách svých předchůdců a nabídne samozřejmě nějaký obsah navíc. Jako první krok je zde vytvoření vašeho manažerského profilu. Následně si vyberete tým, který chcete kaučovat a pak stačí jen podepsat smlouvu..a trénovat, shánět talenty, starat se o platy, přestupy, vymýšlet nové strategie a plnit očekávání vedení. Že na to kašlete? No tak vás z té Barcelony brzy vykopnou a vy budete rádi za post hlavního trenéra ve třetí anglické lize, protože o vás nikdo nebude stát. Tak co, vyzkoušíte ho?

Football Manager 2020 Mobile
Football Manager 2020 Mobile

Vyzkoušíte Football Manager 2020 Mobile?

Zdroj: Google Play

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)