FlixBus aplikace aktualizována: Nově můžete platit přes Google Pay

flixbus aplikace android google pay platba

FlixBus je dopravce s dálkovými autobusy v Evropě, který má hodně povedenou aplikaci. Už dříve jako jedni z prvních dokázali integrovat podporu Asistenta Google, nyní jako první autobusový dopravce nabízí  platbu přes Google Pay.

Google Pay není jen o NFC platbách, jak ukazuje FlixBus

FlixBus je se systémem Android hodně „velký kamarád“, ukazuje to i průměrné hodnocení na Google Play, které je v době psaní zprávy 4,1. Důvodem, proč má aplikace takhle vysoké hodnocení, jsou i zajímavé nové funkce. Ty se u FlixBus implementují jako jedny z prvních. Doposud bylo možné nakoupit jízdenky u zeleného dopravce pomocí platebních karet a přes PayPal.

„Jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme nabídnout ještě lepší zážitek z cestování tím, že do naší aplikace začleníme další inovativní digitální funkce,“ říká Daniel Krauss, spoluzakladatel a CIO společnosti FlixMobility.

google pay android flixbus aplikace platby

Google Pay se přidává jako třetí možnost, uživatelé aplikace nově vidí ikonu „Koupit s Google Pay“. Jednou z výhod používání Google Pay je dvoufázové bezpečnostní ověření. Nemůžou se tak například vůbec zneužít vaše údaje z platební karty, kterou máte s Google Pay propojenou. Podpora pro koupě jízdenek platí pro cesty v rámci ČR i po Evropě. Není to první podobná integrace služby od společnosti Google. V dubnu tohoto roku se také přidala podpora Asistenta Google.

FlixBus: Book Bus Tickets
FlixBus: Book Bus Tickets

Používáte aplikaci FlixBus? Vyzkoušíte placení přes Google Pay?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)