Menu

FlixBus aplikace aktualizována: Nově můžete platit přes Google Pay

FlixBus je dopravce s dálkovými autobusy v Evropě, který má hodně povedenou aplikaci. Už dříve jako jedni z prvních dokázali integrovat podporu Asistenta Google, nyní jako první autobusový dopravce nabízí  platbu přes Google Pay.

Google Pay není jen o NFC platbách, jak ukazuje FlixBus

FlixBus je se systémem Android hodně “velký kamarád”, ukazuje to i průměrné hodnocení na Google Play, které je v době psaní zprávy 4,1. Důvodem, proč má aplikace takhle vysoké hodnocení, jsou i zajímavé nové funkce. Ty se u FlixBus implementují jako jedny z prvních. Doposud bylo možné nakoupit jízdenky u zeleného dopravce pomocí platebních karet a přes PayPal.

„Jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme nabídnout ještě lepší zážitek z cestování tím, že do naší aplikace začleníme další inovativní digitální funkce,“ říká Daniel Krauss, spoluzakladatel a CIO společnosti FlixMobility.

google pay android flixbus aplikace platby

Google Pay se přidává jako třetí možnost, uživatelé aplikace nově vidí ikonu “Koupit s Google Pay”. Jednou z výhod používání Google Pay je dvoufázové bezpečnostní ověření. Nemůžou se tak například vůbec zneužít vaše údaje z platební karty, kterou máte s Google Pay propojenou. Podpora pro koupě jízdenek platí pro cesty v rámci ČR i po Evropě. Není to první podobná integrace služby od společnosti Google. V dubnu tohoto roku se také přidala podpora Asistenta Google.

Používáte aplikaci FlixBus? Vyzkoušíte placení přes Google Pay?

Zdroj: TZ

 

Komentáře

Plague

Plague 5

17.7.2018 10:49

Pěkné, teď už jen aby to podporovala má banka :D
Raiffaisenbank, a vím, chystají vlastní aplikaci :'(

Keystarchannel

keystarchannel 2

17.7.2018 11:59

Pěkné, teď jenom , aby Flixbus dotáhl v kvalitě nabízených služeb alespoň “SAD Turčianské Kľačany pri Martine” a bude to fajn. :-D

Shark.jd

Jan Dolejšexternista 26

18.7.2018 17:22

keystarchannel
Po jedné zkušenosti nikdy více. Naprosto Otřesný autobus i řidič. A jako bonus nás zastavila celní správa na hodinu a prohlíželi tašky několika cestujícím.

RSS (komentáře k článku)