TOPlist

FIXED ve výprodeji: Sleva padla na TOP letní příslušenství

fixed_selfie_tyc

Komerční článek

  • Mobil Pohotovost nabízí 20% slevu na produkty FIXED, včetně držáků a nabíječek
  • Zlevněné produkty zahrnují i powerbanku a cestovní adaptér
  • Sleva je vztažena na další praktické doplňky, které mohou být ideální pro letošní léto

Rtuť na teploměru pomalu stoupá, a poslední slunečné dny ukazují, že letošní léto bude stát opět za to. Pokud se i vy, stejně jako miliony dalších Čechů, chystáte vyrazit na nějakou cestu za dobrodružstvím, ať už autem, letadlem, nebo třeba na kole, právě pro vás teď Mobil Pohotovost zlevnila ty nejoblíbenější produkty FIXED, a to rovnou 20% slevou.

Fakt, že FIXED umí nabídnout megavýkonné a praktické kousky za pár stovek, není rozhodně žádnou novinkou. Slevový kód “fixed20” využijete na všemožné produkty, takže ať už sháníte držák do auta nebo na řídítka, selfie tyč, nabíječku, powerbanku nebo třeba voděodolné pouzdro na smartphone, vše pořídíte na jednom místě a za super ceny.

fixen_gun_adapter

Pro ještě lepší orientaci jsme vybrali ty nejzajímavější kousky, které se teď nejen náramně hodí, ale navíc díky slevovému kódu se i skutečně vyplatí.

Ceny příslušenství s kódem “fixed20”:

Tímto seznamem však nabídka rozhodně nekončí. Kompletní sortiment příslušenství najdete právě zde.

Fixed_bike_holder

Mobil Pohotovost GSM s.r.o.

je specialistou na prodej a servis mobilních telefonů a tabletů s více než dvacetiletou historií. Nabízí jak nové produkty z oficiální české distribuce, tak i zánovní a použité přístroje, a vyniká unikátní kombinací služeb, která zákazníkům umožňuje zboží nejenom koupit, ale i prodat, čímž mohou získat výhodnou cenu za nový přístroj. Společnost provádí opravy telefonů většiny značek a poskytuje autorizovaný, záruční i pozáruční servis. Prodejny vás překvapí moderním designem a mladý, profesionální tým vám nabídne individuální a přátelský přístup, ať už přicházíte s jakýmkoli úmyslem – nakoupit, prodat, opravit zařízení nebo získat radu.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)