Nefunguje vám Fitbit aplikace? Problém není na vaší straně…

Fitbit výpadek databáze aplikace

Jestliže se posledních pár desítek minut či hodin pokoušíte přijít na důvod, proč vám aplikace Fitbit neukazuje žádná data, případně je při jejich načítání velmi zpomalená, nejste rozhodně sami. Problémy hlásí spousty uživatelů z celého světa. Společnost, kterou v polovině ledna finálně koupil americký Google, problémy potvrdila. Na vině jsou problémy se servery. Výpadek Fitbit databáze a aplikace trvá už několik hodin.

O přesné příčině nicméně firma ví a pracuje na jejím odstranění. Nutno podotknout, že výpadek postihl (doufejme, že dočasně) jen uložená data a poslední zaznamenané aktivity. Samotné hodinky a sportovní náramky mohou dál v pořádku fungovat. Výpadek Fitbit databáze uživatele odstřihl například i od záznamů a analýz posledního spánku, které aplikace běžně ukazuje. To se teĎ ale týká spíš uživatelů na americkém kontinentu.

Fitbit
Fitbit

Dejte vědět, jak na tom je vaše Fitbit aplikace…

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V kapse stále nosí starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)