Facebook ruší po sedmi letech fajn funkci. Zasáhne změna i vás?

facebook profilové video

V roce 2015 Facebook představil možnost nahrát si namísto profilové fotky video. Tato možnost se zřejmě neuchytila tak, jak by si společnost představovala a tak po sedmi letech končí. Uživatelé, kteří mají místo fotografie video dostávají nyní upozornění, aby si do 7. února změnili profilovou fotografii. Pokud tak neučiní, zůstane jim náhledový obrázek videa jako profilová fotografie.

Facebook ruší profilová videa. Na změnu máte týden

Tento krok však není nic nečekaného. Už loni totiž firma zakázala možnost nahrát si nové profilové video. Zábavný prvek však podle průzkumů spousta uživatelů ani neznala a ti, kteří o něm věděli o něj ve většině případů nestáli. Pokud však patříte k úzké skupině uživatelů, kteří měli místo fotografie na profilu video, Facebook pro vás zřídil nápovědu, jak stáhnout či smazat vaše staré profilové video.

Jestliže tedy nestojíte o náhledový obrázek, který nemusí vypadat dobře, (a hlavně nebývá v bůhvíjaké kvalitě) máte týden na to abyste na váš profil nahráli klasickou “profilovku”.

Používali jste profilové video na Facebooku?

Zdroj: androidheadlines.com, obrázek: macrumors.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)