TOPlist

Facebook, Instagram i WhatsApp postihl výpadek. Problémy hlásí lidé po celém světě včetně Česka (aktualizováno)

facebook vypadek socialni site

Pokud se nemůžete dostat na Facebook, anebo se vám špatně načítají příspěvky, zprávy či třeba obrázky, tak se nemusíte bát, že by se něco rozbilo na vašem zařízení nebo, že by nefungoval váš internet. Facebook postihl výpadek po celém světě včetně Česka.

Facebook postihl výpadek. Dlouhé hodiny nefunguje

Vypadá to, že Facebook má větší výpadek, než se normálně stává. Už několik desítek minut hlásí lidé po celém světě problémy s hlavní stránkou, přihlášením, přidáváním komentářů anebo uploadováním obrázků apod.

Facebook výpadek 4.10.2021

Informace o posledním výpadku Facebooku a jeho služeb jako je WhatsApp, Instagram a dalších najdete v tomto článku www.svetandroida.cz/facebook-instagram-messenger-whatsapp-vypadek-10-2021/

Zajímavé je to, že dnes se nejedná o jediný větší výpadek. Brzy ráno před čtvrtou hodinou vypadly i služby Googlu od YouTube přes Google Mapy až po Gmail. Momentálně není jasné, jestli mezi těmito výpadky je nějaká souvislost. Dobrou zprávou je alespoň to, že výpadek Facebooku neovlivnil jiné služby společnosti, jako je třeba Instagram. Jak na tom momentálně sociální síť je, můžete sledovat přes server downdetector.com.

EDIT: Problémy hlásí i uživatelé Instagramu, Facebook Messengeru a WhatsAppu. Problémy přetrvávají více než dvě hodiny.

facebook problem vypadek

Zaznamenali jste také problémy s Facebookem?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)