Facebook zrušil svou aplikaci pro videohovory. Lidé ji vůbec nepoužívali

facebook bonfire konec

Facebook velmi často klonuje funkce z jiných aplikací. Hodně na to doplácí například Snapchat. Existuje i několik příkladů toho, kdy Facebook okopíroval celou aplikaci. Bonfire byl přesně tím typem aplikace. U lidí však moc tato aplikace neuspěla a nyní se ji Facebook rozhodl zrušit.

Bonfire končí. Funkce společnost převede do jiných produktů

Aplikace Houseparty byla před pár lety poměrně úspěšná, nabízela jednoduché připojení ke skupinovým videohovorům. Facebook se tohoto nápadu chytl a v roce 2017 vydal aplikaci Bonfire, která uměla to stejné. Jenže se nikdy nechytla, což bylo částečně způsobeno i malým rozšířením.

Never Miss a Chance

Never Miss a Chance

Za dva roky na Google Play si aplikaci nestáhlo více než 10 tisíc lidí, což je pro giganta typu Facebook opravdu hodně málo. Aplikace svou cestu končí po dvou letech. Mluvčí společnosti se ke konci vyjádřil tak, že to, co se naučili u Bonfire, převedou do jiných produktů. To může být například Messenger či WhatsApp.

Znali jste aplikaci Facebook Bonfire?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)