I vaše rolety asi jdou proměnit v chytré. S novinkou od Eve

Eve chytré rolety sada MotionBlinds

Eve MotionBlinds Upgrade Kit for Roller Blinds. Tak zní celý název nového šikovného produktu německé společnosti Eve, která se specializuje na prvky chytré domácnosti. Ukrývá se pod ním sada, která je schopná proměnit běžné rolety na chytré. Sadu přitom prý lze snadno instalovat bez technických znalostí a nutnosti zapojit jediný kabel. Součástí balení jsou montážní držáky, krytky a sada adapterů pro kompatibilitu s většinou běžných roletových systémů.

“Ovládání rolet z chytrých zařízení jistě zpříjemní život. Automatizace ale pozvednou uživatelský zážitek na zcela novou úroveň. Zatažení rolet v čase ulehnutí do postele a vytažení rolet těsně před budíkem je jen základním příkladem. K automatizacím lze využít i další produkty v chytré domácnosti. Pokud Eve Motion Sensor detekuje nastavenou hodnotu světla, mohou se rolety zatáhnout a během letních dní zatemnit automaticky místnost,” uvádí příklady výrobce. K dispozici je pak třeba i režim pro občasné odtemňování z důvodu odlákání případných zlodějů.

Eve MotionBlinds – Smart In a Minute

Eve MotionBlinds - Smart In a Minute

Sada Eve MotionBlinds, která se již v ČR prodává za doporučenou cenu 5 590 Kč, nabízí integrovanou baterii. Ta se postará až o roční chod rolet na jedno nabití. Když se baterie náhodou vybije, stačí zařízení dobít skrz USB-C kabel. Všechny produkty z této série spolupracují s Apple HomeKit, ale podporován je i Thread a v nejbližší době obdrží aktualizaci pro podporu standardu Matter. Na chytré řešení se tak mohou již brzy těšit i ti, kteří doma využívají služeb chytrých domácností od společností Google, Amazon a Samsung.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké máte zkušenosti se značkou Eve?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)