eÚčty.cz – nová aplikace pro Android

unnamed

Aplikace eÚčty slouží jako doplněk k webové službě www.eUcty.cz. Ta je určena ke správě osobních a rodinných financí. Tato služba funguje zcela zdarma již od roku 2008 a umožňuje jednotlivcům či rodinám podrobně sledovat jejich finance, evidovat si příjmy a výdaje na účtech, prohlížet statistiky atp. Podrobný popis funkcí této služby najdete přímo na stránkách www.eUcty.cz. Aplikace pro Android eÚčty.cz umožňuje hlavně rychlé zadávání transakcí (příjmů a výdajů) z mobilního telefonu. Přímo v obchodě tedy můžete zaznamenat svoji útratu, je možné pracovat i v offline módu a pracovat tak zcela bez internetového připojení. Předpokládá se ovšem, že alespoň jednou za čas je aplikace k internetu připojena, aby mohla data synchronizovat s webovou službou.

unnamed

Aplikace umožňuje provádět následující činnosti:

  • zadávání transakcí
  • náhledy na poslední zadané transakce
  • online náhledy na stavy na účtech
  • online náhledy na poslední transakce na účtech.

V nejbližší době bude aplikace rozšířena o možnost

  • využívání předdefinovaných transakcí
  • mazání a editace online transakcí

Pro využívání této aplikace je nutné registrovat se na www.eUcty.cz a provést zde potřebná nastavení (založit si jednotlivé účty, definovat si kategorie pro rozdělování transakcí atd.).

eÚčty.cz
eÚčty.cz

Tato zprávička byla zaslána čtenářem portálu SvetAndroida.cz  pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu. Děkujeme!

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek