Systém EMUI 11 pro Huawei a Honor mobily prý uvidíme do pár týdnů

EMUI 11 datum představení

Čtvrtého července oslavila firma Huawei osm let od vydání první verze nadstavby EMUI. Pomiňme vtipný fakt, že stejné datum patří oslavám Dne nezávislosti v USA, které nyní čínskou firmu blokují, a podívejme se na to zajímavé, co při akci zaznělo. Šéf softwarového vývoje společnosti Huawei Wang Chenglu na akci přiblížil několik věcí právě k této nadstavbě. Mimo jiné i to, že za historické milníky považuje vydání verzí 5.0 a 8.0. Promluvil ale i tom, jaké je přibližné datum představení nového EMUI 11.

Huawei update EMUI 11

Oficiální prezentace nadstavby pro Huawei a Honor produkty proběhne údajně ve třetím kvartálu letošního roku. A to současně s novými zástupci řady Mate. To je trochu v rozporu s dosavadními spekulacemi, že očekávané mobily série Mate 40 spatříme v říjnu. Jestli se Wang Chenglu nemýlil a datum představení EMUI 11 má korespondovat i s představením zmíněných mobilů, stane se tak nejpozději v září. Aktuálně nejvyšší verze nadstavby EMUI nese označení 10.1 a v základu ji měly například telefony P40.

Co očekáváte od nové verze EMUI?

Zdroj: Gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)