TOPlist

Jen dnes: E-shop LIDL zlevnil všechny své produkty, stačí zadat tento kód

lidl e-shop slevy
  • Lidl na svém e-shopu spustil další slevovou akci
  • Můžete ušetřit 15 % na všech produktech (i těch zlevněných)
  • Nabídka ale platí pouze dnes!

Cyber Monday slevy v Lidlu patřily k tomu nejlepšímu, co podzimní akční nabídky na elektroniku letos dokázaly nabídnout. Sleva 30 % na veškerou elektroniku zahrnovala třeba 55″ QLED televizor s Google TV za 6999 korun, vybral si ale také každý milovník chytré domácnosti. Akce bohužel platila jen jeden den, ale nyní Lidl alespoň částečně nabídku vrací. Opět platí jen dnes a slevy nejsou 30 %, ale jen 15 %. Na druhou stranu – nevztahují se jen na elektroniku, ale na veškeré zboží na e-shopu.

Pokud při objednávce z e-shopu Lidl zadáte slevový kód „Stepan15“, dostanete 15% slevu na váš nákup. A je úplně jedno, jestli kupujete televizi, kávovar, pyžamo nebo vysavač. Nabídka platí pouze dnes (26.12.2023) do 23:59. Bude odečtena v posledním kroku objednávky a lze ji uplatnit na jakoukoliv částku.

sleva 15 % lidl

Kód můžete uplatnit i na již zlevněné zboží, takže například SILVERCREST Zigbee 3.0 Smart Home Zásuvková lišta, která původně stála 899 Kč a je ve slevě za 499 Kč, může být vaše za 425 Kč. Kompletní nabídku produktů si můžete prohlédnout na e-shopu Lidl.

Lidl Plus
Lidl Plus

Vybrali jste si něco na e-shopu Lidl?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)