Dyson představil parádní čističku vzduchu. Má i mobilní aplikaci

dyson čistička vzduchu
  • Dyson představil parádní čističku vzduchu
  • Nadchne výkonem i netradičním vzhledem
  • Můžete ji samozřejmě propojit i s mobilem

Společnost Dyson právě představila elegantní, ale zároveň velmi výkonný produkt a to sice čističku vzduchu s označením BP03. Kromě nízké hlučnosti a elegantního designu se myslelo také na propojení s chytrou domácností. Cena je ale (ostatně jako je u Dyson produktů zvykem) poměrně vysoká.

Čistička Dyson BP03 se od svých konkurentů liší i rozměry, které činí 37,1 x 43,4 x 83 cm, váží pak 11,9 kg. Je tedy těžší, než většina jiných čističek, stále ale v místnosti nezabere nikterak závratné množství prostoru. Navíc ji můžete umístit i do opravdu velkých místností. Výrobce slibuje, že je schopna čistit prostory o rozloze až 100 metrů čtverečních. Průtok vzduchu pak činí až 400 litrů za sekundu a je možné jej nastavit do třech různých úhlů – 0°, 25° a 50°.

dyson bp03

Nechybí hromada senzorů, které dokážou detekovat různé znečisťující látky, ať už je řeč o plynech, částicích nebo třeba formaldehydu. HEPA filtr má pak velikost 21 metrů a samozřejmostí je také aktivní uhlí a katalytický filtr. Díky této kombinaci je čistička schopna zachytit až 99,95 % virů a jiných částic. Všechny údaje můžete navíc sledovat na LED displeji, ale pro detailnější informace si budete muset jít do apky MyDyson, kterou si nainstalujete do telefonu.

MyDyson™
MyDyson™

Hlučnost pak činí 56 decibelů. A cena? Za Dyson BP03 v Číně zaplatíte 6 990 juanů, což je v přepočtu asi 21 600 korun. Dá se očekávat, že v Evropě bude ještě o něco dražší.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na novou čističku Dyson BP03?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)