Dokumentární film Atilla dojme nejen fanoušky MMA. Patří mezi TOP 10 nejsledovanějších na Netflixu

Netflix Atilla dokument 2020

Zatímco ještě před pár lety bylo MMA spíše komunitní záležitostí, před rokem a půl tento sport vyprodal O2 Arénu a je v něm velký byznys. I v případě že tento sport nesledujete určitě znáte jména jako Karlos Vémola, Atilla Végh nebo pro některé nově také Jiří Procházka. Poslední jmenovaný má jednoznačně nejvyšší ambice a to získat jako vůbec první Čech pás v prestižní organizaci UFC. Na platformě Netflix se nedávno objevil dokument Atilla, který sleduje životní cestu největšího šampiona Slovenska a patří do TOP 10 nejsledovanějších filmů.

Poznámka redakce

O tipech na zajímavé Netflix či HBO GO seriály vám píšeme z toho důvodu, že je stále populárnější sledovat je na telefonech a tabletech. Sami si občas pustíme nějaký ten seriál v posteli, či v autě. Napadlo nás proto, že bychom se mohli s našimi tipy dělit s vámi. Aplikace obou dvou platforem jsou k dispozici na Google Play.

Netflix nově nabízí dokumentární film Atilla

Atilla Végh je dnes již legendou slovenského MMA a tak o něm v roce 2020 vznikl dokument mapující jeho životní cestu. Jedna z největších sportovních událostí roku 2019 se pomalu blížila. Každý chtěl být na akci OKTAGON 15 a na vlastní oči zjistit, kdo je opravdová československá jednička. Vémola, který přišel do této organizace na začátku roku si připsal dvě vítězství nad Pawlem Brandysem a Henriquem da Silvou a netrpělivě vyhlížel zápas s Atillou. Ten v létě nečekaně prohrál s Virgilem Zwickerem a všichni jej odepisovali.

Netflix
Netflix

Attila Végh: Dokumentárny film ATTILA – Official Trailer (2020)

Attila Végh: Dokumentárny film ATTILA - Official Trailer (2020)

Proti Vémolovi neměl v očích většiny fanoušků šanci. Jenže pak přišel agresivní staredown a o 24 hodin později museli Vémolu po dvou minutách zvedat ze země. Atilla jako první na domácí scéně Terminátora porazil, uštědřil mu tvrdé KO. Dokument dále popisuje jeho soukromý život a dovíme se z něj spoustu zákulisních informací. Občas až příliš okatě hraje na city, ale to je asi jediná výtka. Na ČSFD má Atilla zatím 67 %, ovšem pokud se aktivně zajímáte o MMA, klidně si můžete dalších 15 % přidat.

Sledujete MMA či jiné bojové sporty?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)