Dočkali jsme se. Samsung Galaxy S21 FE dostává Android 13

Android 13 Galaxy S21 FE One UI 5.0

Teprve včera začal Samsung aktualizovat model Galaxy S20 FE (s Exynosem) a nyní se zdá, že se One UI 5, které je postaveno okolo Androidu 13 dočká další telefon a to jeho nástupce, Samsung Galaxy S21 FE.

Web SamMobile informoval o tom, že je aktualizace dostupná pro globální trhy a označuje se jako G990BXXU2DVK3. Kromě změn, které se týkají samotného prostředí One UI 5.0, jako jsou nové widgety, přepracovaná zamykací obrazovka, rutiny, nebo nová gesta, se mohou uživatelé spolehnout rovněž na říjnové bezpečnostní záplaty.

Telefonu byly navíc přislíbeny čtyři roky hlavních aktualizací, takže se rozhodně nemusíte bát, že byste museli telefon brzy měnit. Vždyť byl oficiálně představen až v lednu letošního roku. Jestliže tedy Samsung Galaxy S21 FE vlastníte, mrkněte do Nastavení > Aktualizace softwaru a pokud ji máte dostupnou, dejte nám prosím vědět dolů do komentářů.

Už vám dorazil Android 13 na váš mobil?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)