TOPlist

Diktafon od Google se naučil nahrávat na jedno kliknutí. Ukážeme, jak na to

diktafon google
  • Diktafon od Google nabízí jednoduché rozhraní pro pořízení nahrávek
  • Umožňuje rozpoznat mluvící osoby a zálohovat záznamy do cloudu
  • Nyní nabízí možnost spustit záznam okamžitě po otevření aplikace

Diktafon od Google je užitečný pomocník, ale pokud jste potřebovali začít nahrávat co nejrychleji, mohlo každé klepnutí na displej znamenat ztrátu důležité informace. Nyní Google přišel s vylepšením. Diktafon se naučil spustit záznam jedním kliknutím.

Určitě znáte a používáte systém rychlých akcí, které nabízejí aplikace po podržení prstu na ikoně zástupce. Například u Gmailu se zobrazí seznam účtů a položka Nová zpráva, u bankovní aplikace mám možnost rychlé platby, QR platby a zobrazení historie. Aplikace Diktafon nyní nabízí akci Nahrát. Podržíte na ikoně chvíli prst a zobrazí se nabídka akcí. Vyberete Nahrát a Diktafon začne rovnou nahrávat.

Diktafon a rychlé nahrávání

Diktafon a rychlé nahrávání

To by samo o sobě nebylo moc velké zrychlení, protože zobrazení nabídky chvíli trvá. Pokud ale na akci Nahrát podržíte prst, akce se uvolní a můžete ji přetáhnout na plochu a udělat si nového zástupce. Kliknutím na tuto novou ikonku začne už záznam okamžitě.

Recorder
Recorder

Když povolíte zálohování co cloudu. najdete záznamy na adrese https://recorder.google.com.

Využíváte Diktafon od Google?

Zdroj: vlastní

Libor Foltýnek
O Autorovi - Libor Foltýnek

Libor Foltýnek je redaktor s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti technologií a fotografie. Jeho práce je charakterizována důkladným výzkumem, poutavým vyprávěním a praktickými radami, které zpřístupňují… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)