Design většího Pixel 4 XL poodhalen. Google v telefonu chystá pět fotoaparátů

google design většího Pixel 4 XL

Měsíc poté, co jsme se dozvěděli design základního Pixelu 4, se nyní Steve Hemmerstoffer, kterého spíše znáte pod přezdívkou OnLeaks, postaral i o druhý model a poodhalil design většího Pixel 4 XL.

Design většího Pixel 4 XL se moc nezmění od základní verze

U předchozích Pixel telefonů jsme mohli vidět různé designové změny mezi základní a XL verzí. U čtvrté generace je tomu ale pravděpodobně konec, alespoň podle toho, co zveřejnil OnLeaks. Ostatně už když před měsícem poodhalil design základní verze, Google vzhled telefonu potvrdil pár dní poté. Dá se tedy očekávat, že má velmi dobré informace o samotném vývoji.

Google Pixel 4 XL First Look: 360 renders EXCLUSIVE

Google Pixel 4 XL First Look: 360 renders EXCLUSIVE

Co se týče samotného designu, tak není moc odlišný od základní verze. Horní strana má větší rámeček kvůli duálnímu selfie fotoaparátu a jiným senzorům (spekuluje se o 3D odemykání pomocí skenování obličeje jako na Apple iPhone telefonech). Spodní část bude mnohem menší. Displej by měl mít velikost cca 6,25 palců. Rozměry telefonu mají být cca 160.4 x 75.2 x 8.2 mm.

Další spekulací je stále to, že telefon neobdrží čtečku otisků prstů v displeji, ale bude se soustředit právě pouze na 3D skenování obličeje jako Face ID. Na zadní straně jsou fotoaparáty umístěny v levém horním rohu, nachází se zde tři fotoaparáty včetně mikrofonu a LED blesku. Jeden z fotoaparátů by měl být telefoto. V poslední době je sice u telefonů trendem ultra širokoúhlý objektiv, ale pravděpodobně ne u Googlu.

google pixel 4 xl spekulace

Jedna z negativních věcí může být to, že telefon již nadále nemá stereo reproduktory na přední straně, ale druhý reproduktor je klasicky vedle USB-C portu. Návrat 3,5mm audio konektoru se nekoná, i když levnější Pixel 3A jej obdržel.

Těšíte se na Google Pixel 4 XL?

Zdroj: @onleaks, pricebaba.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)