Pohřbené nápady. Takto vypadají mobily, které nakonec Realme nevyrobilo

design nevyrobených Realme telefonů

Než se finální telefon nebo celá série dostane na trh, stojí za tím samozřejmě spousta práce. Mimo jiné i designérů a inženýrů, kteří mají za úkol vtisknout mobilům vnější vzhled. Pozice a tvar fotoaparátů, zaoblení hran, materiál, barvy…to všechno se může při vývoji nesčetněkrát změnit, dokud někdo nevybere finální podobu. Výrobní společnosti se jednou za čas podělí s tím, jaké nápady byly nakonec smeteny ze stolu. Design nevyrobených telefonů teď ukázalo čínské Realme. Pohled je to zajímavý, neboť jde o poměrně novou a velmi progresivní značku.

Přímo šéf firmy Realme Madhav Sheth v příspěvku na Twitteru ukázal jednadvacet modelů, které byly v určitou chvíli zvažovány pro výrobu. Na zádech vyobrazených mobilů není nic extra revolučního. Nejvýraznějším prvkem je na nich modul s fotoaparáty. Občas připomíná řadu Mate od Huawei, jindy aktuální styl Samsung Galaxy telefonů. Potenciální design nevyrobených Realme telefonů také hraje všemožnými pestrými barvami. Na snímku je dokonce několik vertikálně pruhovaných.

Který telefon z obrázku se vám líbí nejvíc?

Zdroj: Twitter / Madhav Sheth

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)