Menu

Den zítřka s Androidem – video v podání Googlu

Google chce s novým Androidem opět posunout svůj operační systém zase o kus dále. Možná si říkáte, k čemu všemu využijete Android ve svém životě a jak vám pomůžou chytré hodinky, telefon, tablet a dokonce i auto? Google vám to s radostí ukáže ve krátkém videu. Ve videu uvidíte, že den začíná a zároveň končí s Androidem ve vaší ruce, nebo spíše na ruce? Ráno vstanete, kouknete na telefon pro emaily a novinky, poté si jdete zaběhat, oblečete bundu, hodinkám s příkazem „ok google“ zadáte spuštění oblíbeného playlistu a nasadíte si bezdrátové sluchátka.

den zítřka s androidem

Při návratu domů si pomocí hodinek otevřete dveře, poté si uděláte koktejl, na který získáte recept z tabletu a pak se projedete Android Autem, poslouchajíc hudbu od místa kde skončila po běhání. Na psí soutěž vás dovedou Google Mapy a výkon svého čtyřnohého kamaráda natočíte jak jinak než na telefon. Dále si video můžete pouštět klidně dokola na vaší Android TV. Jak se líbí vám blízká budoucnost s Androidem? Líbí se vám tato představa, nebo vám přijde překombinovaná? Když se zamyslíte, tak na takovou budoucnost vám stačí i samotný telefon, jenom při běhání může být lehce nepraktický.

Zdroj: PhoneArena.

 

Komentáře

Thevojtas

Thevojtas 0

z aplikace
28.6.2014 23:22

Velmi fandím těmto novinkám.. Ví se alespoň přibližná cena těchto hodinek?

Mirek

Mirek

z aplikace
29.6.2014 0:30

Přijde mi to slabé. Všechno jde udělat už dnes s mobilem. Koncept hodinek se mi nezamlouvá a nedovedu si představit že bych je kdy používal. Spíše jako budoucnost si představuji že všude budou erarni spotřebiče (pokladna, auto, TV, kávovar, dveře atd.) a ty poznají člověka a přizpůsobí se.

magoo

magoo

29.6.2014 8:06

To video je tak prefklanuta sanca, ze az. Keby toto video robil Apple tak by to bol viral na 14 dni.

Ivo Rundt

z aplikace
29.6.2014 8:06

Svět podle Google nechci, nechci být otrokem smart zařízení, ale jejich pánem :-D:-D:-D:-D:-D:-D.

J.dvorak85

Honza Dvořák 0

29.6.2014 13:05

Ivo Rundt:
Trochu k tomu všechno směřuje, že?

meffisto

29.6.2014 13:08

Tak to bylo pěkně amaterské video, naprosto uměle vyrobeno, dokonce si nedali ani práci s tím aby to natočili v realu, jen hnusné studiové prostředí. Nicméně už vidím jak na agility běhám se psem a přitom jej natáčím na telefon, to je naprosto nereálné (dělal to člověk co o tom nemá páru) to už mohly to video natáčet těmi svými google krám brýlemi, nebo tam nejsou protože nemaj budoucnost :D
Zkrátka video je odporný hnus a ani se mi nechce věřit, že toto vypustil Google do světa (nebo je to video natáčená před 50lety, to by pak odpovídalo)!

Tom

Tom

29.6.2014 21:25

Už se těším až to všechno bude propojené a funkční.

Woji

woji 0

z aplikace
30.6.2014 15:29

este aby za me chodil android do prace :)

RSS (komentáře k článku)