TOPlist

Další info k OnePlus Nord: Velikost RAM, foťáky a rychlost displeje

další parametry OnePlus Nord

Čínská firma OnePlus během příštího týdne představí nový telefon jménem Nord a na veřejnost se dostávají další a další podrobnosti. Některé jsou obsahem různých úniků, ale nyní už s upouštěním informací a lákáním začal přímo i výrobce. Během několika hodin se tak veřejnost k telefonu dozvěděla například o sestavě fotoaparátů, velikosti RAM paměti nebo frekvenci displeje. Fotografická výbava bude následující: hlavní 48megapixelový senzor Sony IMX586, ultraširoký s rozlišením 8 megapixelů, hloubkový s rozlišením 5 megapixelů a k tomu i makro objektiv. Vepředu bude 32megapixelový foťák. Další parametry mobilu OnePlus Nord přišly na světlo o pár hodin později.

OnePlus Nord Reveal! How Much Do Smartphones Actually Cost?

Jak bylo oficiálně oznámeno, obnovovací frekvence displeje bude 90 Hz. Dvojnásobný pak bude kmitočet u snímání dotyků. Minimálně jedna z variant mobilu bude mít 12 GB RAM a všechny by měl pohánět čipset Snapdragon 765G od amerického Qualcommu. Skvělou zprávou je, že nový OnePlus mobil dostane rovnou z výroby Google aplikace Duo, Telefon a Zprávy. Těšíme se na další parametry mobilu OnePlus Nord. Vzhledem k tomu, že má být tento telefon v cenové relaci kolem dvanácti tisíc korun, určitě stojí za pozornost. Asi se můžeme těšit na návrat staré dobré OnePlus cenové a výkonnostní strategie. K oficiálnímu představení dojde 21. července.

Co říkáte na nové informace k OnePlus Nord?

Zdroj: XDA, XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)