TOPlist

Obří únik! Takto vypadá cyklopočítač Garmin Edge 1050, ukázal ho samotný výrobce

garmin edge 1050 unik nahled
  • Garmin omylem prozradil, jak bude vypadat jeho nový cyklopočítač Edge 1050
  • Detaily zveřejnil na tchajwanském webu spolu s některými detaily o výbavě a funkcích
  • Těšit se skutenčně můžeme na podporu Garmin Pay či varování před nebezpečím na silnici

Již chvíli není žádným tajemstvím, že Garmin brzy uvede nástupce populárního cyklopočítače Edge 1040. Spekulace z posledních týdnů nalákaly nejednoho nadšence do jízdy na kole a díky čerstvému úniku se můžeme podívat na to, jak přesně bude novinka Edge 1050 vypadat. Omylem ji ukázal samotný výrobce.

Internetem už chvíli koluje údajná fotografie cyklopočítače Garmin Edge 1050, která zachycuje osmiúhelníkové zařízení s poměrně velkým a zdánlivě trochu zakulaceným displejem. Že snímku můžeme důvěřovat, nepřímo potvrdil samotný Garmin, jenž na svém tchajwanském webu produkt zalistoval s obrázky a krátkým popiskem.

Na rozdíl od svého předchůdce bude Garmin Edge 1050 skutečně hranatý a bude s ním možné bezkontaktně platit. Jak také poznamenává server Cyclists Hub, jenž na únik upozornil, těšit se můžeme na nové tlačítko/posuvník nebo vylepšený panel s metrikami. K dispozici má být i funkce pro varování před nebezpečím na silnici.

Garmin Edge 1050

Bližší detaily o výbavě Garmin Edge 1050 zůstávají nepotvrzeny. Z dřívějších zpráv ale vyplývá, že půjde o první cyklistický počítač s AMOLED displejem o údajném rozlišení 480×800 pixelů. Hovořilo se také o 64GB interním úložišti či integrovaném reproduktoru. Nejvyšší strach komunitou rezonuje v souvislosti s výdrží baterie, která by se mohla kvůli novému displeji rapidně snížit.

Jaké cyklodoplňky od Garminu používáte vy?

Zdroje: Cyclists Hub, Notebookcheck

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)