Menu

CyanogenMod pro Clockwork ROM Manager dostupný přes webové rozhraní

Aplikaci ROM Manager jsme vám již na našem portálu představovali. Tento nástroj pro snadnou instalaci takřka jakékoli ROMky či kernelu, spolupracující se skvělou ClockworkMod Recovery od stejného autora, je opravdu elegantním řešení pro ty, kteří mají strach dělat tyto zásahy do telefonu sami ručně.

Nyní je možnost instalace známé CyanogenMod ještě jednodušší, než dřív. Do ROM Manageru ji můžete dostat rovnou z webového rozhraní tvůrců pomocí jednoho kliknutí.

Máte-li zakoupený ROM Manager Premium, stačí se pomocí Menu -> Web Connect propojit s Google účtem a zadat název zařízení, pod kterým se bude zobrazovat.

Dále už jen stačí si v prohlížeči otevřít stránku s downloady CyanogenModu a pomocí ikonky ROM Manageru odeslat vybraný build do svého telefonu.

Stahování začne automaticky a na svém telefonu v notifikacích můžete sledovat jeho průběh.

 

Komentáře

Honza

Honza

9.4.2012 18:01

Prima článek…pro neznalé přínosný..
Ale když budu jeho část citovat: “Nyní je možnost instalace známé CyanogenMod ještě jednodušší, než dřív”, tak si dovolím nesouhlasit. Já toto používal už tak před 1,5-2 lety na svém stařičkém HTC Magic, budiž mu nebe lehké :-)

Vassek

Vassek

9.4.2012 22:40

mě by jenom zajímalo, z jakých zdrojů to stahujete. Zkoušel jsem xda i cyanogen forum a nikde se mi ikonka neobjevila… :/

MarS

MarS

10.4.2012 13:44

2Vassek: přímo ze stránek CM pro download oficiálních CM romek, tedy download.cyanogenmod.com

RSS (komentáře k článku)