CyanogenMod 10.1 Release Candidate 1 pro více než 40 zařízení

cm10

Měsíc po třetím “emkovém” testovacím sestavení uvolnil vývojářský tým kolem alternativní ROMky CyanogenMod prvního “kandidáta na uvedení” (“RC” neboli “Release Candidate”) verze 10.1. Tato verze je postavena na zatím posledním Androidu 4.2.2 Jelly Bean a je aktuálně k dispozici pro více než čtyřicet zařízení. Načasování není náhodné, protože přichází přesně týden před očekávanou novou verzí Androidu 4.3, která pravděpodobně bude oznámena na Google I / O 2013.

Seznam podporovaných telefonů a tabletů obsahuje aktuální úrodu Nexusů (včetně Nexusu Q), různé varianty Samsungu Galaxy S3 (rozdílné pro jednotlivé americké operátory), mobily Galaxy Note, mezinárodní HTC One X a LG Optimus G.

Jako obvykle jsou instalační balíčky k dispozici na oficiální stránce pro stažení na get.cm. Doporučujeme nezapomenout na stažení balíku Google Apps.

“Release Candidate” by měl být jedním z posledních testovacích sestavení před vydáním finální (“stabilní”) verze. V případě nutnosti řešení většího počtu problémů může být ale “kandidátů na uvedení” uvolněno více. Lze ale předpokládat, že toto vydání by mělo být stabilní a dostatečně spolehlivé pro běžné každodenní použití.

Zdroje: Android Central, get.cm, CyanogenMod, Droid Life a Android Police.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)