Cubot MAX 3 bude obří telefon se zajímavým designem

cubot max 3

Čínský výrobce telefonů, Cubot právě oznámil, že již 23. srpna uvede nový telefon Cubot MAX 3. Ten se pochlubí zejména opravdu velkým 6,95″ displejem a půjde tak o jeden z největších telefonů, které jsme mohli doposud v letošním roce vidět.

Cubot MAX 3 bude mít poměr stran 20,5:9, takže by mělo být pohodlné na telefonech sledovat filmy či různá jiná videa. Bude jej narušovat malý průstřel s 16MPx selfie kamerkou, díky které budeme moci mimo jiné odemykat telefon obličejem. Na zadní straně pak nalezneme 48MPx hlavní snímač a dva další fotoaparáty. Srdcem bude dosud nespecifikovaný osmijádrový čipset spolu se 4 GB operační pamětí RAM a 64GB interním úložištěm. O výdrž se pak postará 5 000mAh baterie. Potěší také přítomnost Androidu 11 či NFC.

Cubot MAX 3

Pokud vás tento telefon zaujal, můžete se na oficiálním webu Cubot zapojit do soutěže, kdy 10 šťastlivců získá telefon zcela zdarma.

Máte zkušenost se značkou Cubot?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)