Creative Outlier Air: kompletně bezdrátová sluchátka s vynikající výdrží a rozumnou cenou

Creative Outlier Air představení

Bluetooth sluchátka postrádající jakýkoli propojovací kabel jsou aktuálně v kurzu a tak se není čemu divit, že s vlastním řešením přichází čím dál více i renomovaných výrobců. Není se tak čemu divit, že s nimi přichází i společnost Creative. Sluchátka Creative Outlier Air přitom rozhodně nebudou na trhu jen do počtu.

Creative Outlier Air nabídnou výdrž až 10 hodin a podporu Google Assistenta

Jedním z hlavních taháků nových sluchátek je jejich výdrž na jedno nabití, ta dosahuje až 10 hodin při přehrávání hudby. Díky tomu se Creative Outlier Air řadí mezi rekordmany výdrže mezi sluchátky této konstrukce. Sluchátka se navíc dodávají spolu s nabíjecím pouzdrem s integrovanou baterií. Ta by měla stačit na dvě kompletní nabití sluchátek. Na cesty tak můžete vyrazit se sluchátky, která by měla být připravena na až 30 hodin přehrávání hudby. Ošizena by však neměla být ani zvuková stránka.

Creative Outlier Air

O to by se měly postarat 5,6mm měniče s grafitovou membránou ve spojení s podporou moderních bezdrátových technologií. O konektivitu se zde stará Bluetooth 5.0 a sluchátka podporují kodeky AAC a především AptX díky čemuž by měl být zvuk do sluchátek doručen v obstojné kvalitě. Pochválit si výrobce zaslouží také za podporu Siri či Google Assistenta. Sluchátka tak umožňují například hlasové ovládání nejen samotného přehrávání ale například i vytáčení kontaktů. To se může hodit zejména při sportu, kdy také oceníte zvýšenou ochranu IPX5 díky které by sluchátkům neměl vadit pot či déšť.

Creative Outlier Air

Konkrétní datum zahájení prodeje sluchátek Creative Outlier Air na našem trhu momentálně neznáme, mělo by k němu však dojít již velmi brzy. Cena pak byla stanovena na velmi sympatických 79€ čili v přepočtu 2 tisíce Kč s DPH.

Jak se vám sluchátka Creative Outlier Air líbí?

Zdroj: TZ

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)