TOPlist

Nové chytré hodinky pro děti „Coolpad Dyno“ nabídnou i LTE

chytre hodinky pro deti coolpad dyno

Společnost Coolpad se pustila do nové řady produktů. Jako výrobce telefonů není firma moc úspěšná, tak se rozhodla ponořit do světa produktů orientovaných na rodinu. Prvním produktem jsou chytré hodinky Coolpad Dyno, které jsou určeny pro děti.

Coolpad Dyno jsou chytré hodinky určené pro děti

Nové chytré hodinky jsou určeny pro děti ve věku 4 až 9 let. Podporují LTE sítě pro rychlou možnost kontaktování vybraných kontaktů. A to rodiče, kteří se budou moct s dítětem spojit hlasem či textem. Stejně tak i dítě bude moc na vybrané kontakty z hodinek volat nebo posílat zprávy. Na hodinkách jsou dvě tlačítka. Jedno je zapínací a slouží také jako tlačítko zpět. Druhé je SOS tlačítko.

https://www.youtube.com/watch?v=vEykM_CMDN8

Jakmile jej díte podrží 5 sekund, začne se volat nouzový kontakt. Pokud to nikdo nezvedne, děti dostanou možnost zavolat na tísňové číslo. V tiskové zprávě se uvádí 911, ale pokud se budou hodinky prodávat v Evropě, dá se předpokládat, že budou fungovat s tísňovým číslem 112. Využívá se eSIM, takže se nedá očekávat, že byste je například koupili v USA a vložili českou SIM. Naši operátoři musí tento produkt nejprve podporovat.

coolpad dyno chytre hodinky

V hodinkách se nachází Snapdragon Wear 2100, splňuje se certifikace IP65 a baterie o kapacitě 605 mAh dokáže vydržet až 2,5 dne na jedno nabití. K dispozici je i Android aplikace pro nastavení hodinek. V ní jde například nastavit oblast, ve které se dítě může pohybovat v určené poloze. Pokud ji opustí, rodičům přijde upozornění. Rodiče také můžou kontrolovat pohyb dítěte každých 15 až 60 minut. Pokud jde o další funkce dokážou sledovat kroky, čas a mají budík. Další funkce přímo pro děti hodinky nemají. A to z toho důvodu, aby je hodinky nerozptylovali a nehráli na nich například hry. Hodinky stojí 150 dolarů, což je v přepočtu s DPH cca 4 200 Kč.

Co říkáte na chytré hodinky pro děti Coolpad Dyno?

Zdroj: androidguys.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)