TOPlist

Legendární Company of Heroes přijde brzy na Android. Na co se těšit?

company of heroes android

Hru Company of Heroes zná snad každý, kdo někdy hrál hry. Na začátku tohoto roku byla hra oznámena pro iPady, ovšem nikde nebyla zmínka o vývoji pro menší obrazovky (iPhone) či dokonce pro Android. To se však mění, jelikož studio Feral Interactive, které je za hru odpovědné potvrdilo, že jsou tyto verze ve vývoji.

První díl ze série CoH původně vyšel pro PC a to již v roce 2006. Odehrává se během druhé světové války, přičemž vám umožní převzít kontrolu nad dvěma americkými vojenskými jednotkami v bitvě u Normandie. Hra měla obrovský úspěch, proto vyšel také o sedm let později druhý díl. Bohužel o třetím vývojáři zatím mlčí a není jisté, zda je vůbec ve vývoji.

Company of Heroes – Out now for iPad

Company of Heroes – Out now for iPad

Hra bude samozřejmě placená. Stát bude okolo 15 EUR, což je asi 400 korun českých. Skvělou zprávou naopak je, že neobsahuje žádné mikrotransakce. Měla by vyjít koncem roku a to jak pro iPhone, tak pro Android ve stejný datum.

Hráli jste někdy Company of Heroes?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)