TOPlist

Coca Cola prý chystá vlastní telefon. Kdo jí ho vyrobí?

Coca Cola telefon Colaphone spekulace

Ve světě mobilů už jsme si zvykli na to, že alespoň jeden vlastní model či speciální edici smartphonu může mít téměř kdokoli. Modulární telefony ještě úplně příležitost nedostaly, takže nemáme na mysli zrovna řadové technologické nadšence, ale větší firmy, které jinak nemají s hi-tech věcmi nic moc společného, se do podobných věcí pouští poměrně často. Třeba módní značky. Ke společnostem, které se hodlají prezentovat vlastním telefonem, bude podle jednoho úniku brzy také nápojový gigant Coca Cola.

Známý leaker Ice Universe sdílel na Twitteru obrázek, který má připravovaný mobil s logem Coca Cola a jménem Colaphone zachycovat. Na první pohled se může zdát, že jde jen o obal, ale prý tomu tak není. Hned se rozjely debaty, jaký telefon by po stránce specifikací mohla známá značka s neznámým partnerem vyrobit a zda nejde o již stávající model. Čistě z hlediska struktury zad se nabízí se Realme 10 Pro, nicméně nově vzniklý Twitter účet Colaphone začal sledovat hned několik značek. Tak nás buď napíná, nebo jde celkově o úplný výmysl.

Myslíte, že Coca Cola skutečně představí vlastní telefon?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)