Cítím se jako Tony Stark, popisuje Google Glass jeden ze šťastných majitelů

google-glass

Rom Amadeo patří mezi stálé redaktory serveru Android Police a zároveň mezi hrstku šťastlivců, kteří do svých rukou dostali prototyp chytrých brýlí Google Glass. V článku a videu se podělil o své zážitky.

A jak sám píše, připadá si jako geniální Tony Stark, comicsový (a filmový) milionář, playboy a vynálezce bojující proti zlu jako opancéřovaný Iron Man, kterému asistuje hlasem ovládaná umělá inteligence Jarvis. Vše okolo Google Glass prý působí neskutečně propracovaně – ať už se jedná o samotný hardware, přes softwarovou výbavu a rozpoznávání hlasu, až po drobnosti – jako třeba design rozhraní a zvuky. Zároveň jsou tyto brýle jakousi zprávou o tom, že Google již není tou společností, která v dávných dobách vydala Android 1.0. Nyní je to firma, která má na svědomí Google Now a nabírá nový směr. Tedy alespoň tak to cítí Amadeo.

nexusae0_IMG_0027-2_thumb

Dále s vášní popisuje displej použitý v brýlích. Na zážitek z prvních pár minut používání vás zkrátka nic nedokáže připravit. Skvělá ostrost displeje – a vlastně průhledný displej samotný – působí ve skutečnosti ještě lépe, než by se to kdy z popisu na papíře mohlo zdát. Vše navíc funguje krásně svižně, tedy až na pád aplikace na konci videa. Díky serveru Android Police se tedy můžete podívat na video zachycující ve velmi slušné kvalitě samotné rozhraní a z komentáře se dozvíte i o tom, jak se pomocí touchpadu a hlasového vstupu dají brýle ovládat. Musíme uznat, že rychlost, se kterou rozpoznávají a vykonávají anglické příkazy, je vskutku dechberoucí!

Google Glass Initial Impressions

Google Glass Initial Impressions

 

Zdroj: Android Police

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)