Chytré čističky a zvlhčovač vzduchu Tesla jsou teď v ČR levnější

Tesla čističky zvlhčovač levnější listopad 2021

Produkty chytré domácnost značky Tesla mezi sebou budou mít v průběhu celého listopadu čtyři zlevněné kousky. Půjde o celkem tři chytré čističky vzduchu, konkrétně Tesla Smart Air Purifier Pro M, Tesla Smart Air Purifier Pro L a Tesla Smart Air Purifier Pro XL, a také zvlhčovač Tesla Smart Humidifier. Všechna zařízení se umějí připojit k domácí Wi-Fi síti a je možné je ovládat prostřednictvím mobilní aplikace v telefonu.

Levnější Tesla čističky a zvlhčovač vzduchu v ČR

  • Tesla Smart Air Purifier Pro M (pro místnosti do 25 m2): 4 990 Kč 3 559 Kč.
  • Tesla Smart Air Purifier Pro L (pro místnosti do 43 m2): 5 990 Kč 4 499 Kč.
  • Tesla Smart Air Purifier Pro XL (pro místnosti do 61 m2): 6 990 Kč 5 490 Kč.
  • Tesla Smart Humidifier (pro místnosti do 21 m2): 1 499 Kč 1 090 Kč.

Čističky z nabídky Tesla Smart jsou kromě předfiltru na hrubé nečistoty vybavené také uhlíkový filtrem, HEPA filtrem, který zachytí i nejmenší částečky smogu a pylu, stejně jako viry, bakterie a zápach cigaretového kouře či pachy z kuchyně, a také fotokatalytickým filtrem. Likvidaci bakterií a virů dokončí UVC lampa, která vzduch sterilizuje, a svěžest domácímu ovzduší dodá ionizátor. Tesla zvlhčovač prostřednictvím jemné vodní páry vrací vlhkost vzduchu v místnosti na optimální úroveň kolem 45 až 60 %. Ultrasonický atomizér generuje studenou páru, která se snadno rozprostře po celé místnosti. Zařízení má tři úrovně výkonu a lze jej nastavit na dvou-, čtyř- nebo osmihodinový cyklus.

Která čistička by vám domů stačila?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)