„Exkluzivní“ funkce řady Galaxy S24 míří na další telefony

Google circle to search
  • Samsung věnoval na prezentaci řady Galaxy S24 velkou pozornost funkci Circle to Search
  • O den později ji však oficiálně představil i Google pro svou řadu Pixel 8
  • Nyní je k dispozici i na nejnovějších mobilech od Googlu a zamíří na další prémiové Androidy

Funkci Circle to Search, která je vylepšenou verzí Google Lens, věnoval Samsung na prezentaci řady Galaxy S24 poměrně velké množství prostoru. Den na to však Google funkci oficiálně oznámil i pro Pixely a sdělil, že se časem objeví i na dalších prémiových Android zařízeních. A nyní se tak skutečně děje – Circle to Search totiž míří na telefony Pixel 8 a Pixel 8 Pro.

Podle několika reakcí na Redditu mají novou funkci dostupnou majitelé řady Pixel 8, na starší telefony od Googlu zatím novinka nemíří. Novinka se navíc objevila z ničeho nic, uživatelé si nestáhli žádnou aktualizaci, takže aktivace pravděpodobně probíhá na straně serveru.

Samsung Galaxy S24 (S921B)

Kde koupit:

Cena od: 21 990 Kč

Introducing a new way to search | Circle to Search

Introducing a new way to search | Circle to Search

Funkce Circle to Search funguje v jakékoliv aplikaci i na domovské obrazovce. Stačí po dobu asi vteřiny podržet prst v dolní části obrazovky a měla by se vám objevit. Pokud se tak nestane, Google vám ji ještě pravděpodobně nepovolil, což by se ale mělo během několika hodin změnit.

Komerční sdělení Mobil Pohotovost

Nový Samsung Galaxy S24 přeobjednáte absolutně nejvýhodněji u Mobil Pohotovosti, a to už od 165 Kč x 26 měsíců díky speciální službě Dopředný výkup. V prvních dnech navíc ušetříte až 5 500 Kč a získáte ten nejlepší dárek – záruku na 3 roky zcela zdarma! Veškeré podrobnosti zjistíte na mp.cz/galaxys24.

Využili byste Circle to Search na svém telefonu?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)