Do redakce dorazil chytrý zvlhčovač vzduchu VOCOlinc. Co vás zajímá?

zvlhčovač vzduchu

Do redakce nám práv dorazil chytrý zvlhčovač vzduchu VOCOlinc MistFlow VH1. Samozřejmě jsme ho ihned po vybalení začali používat a tak jsme dokázali nasbírat nějaké základní zkušenosti. Přesto bychom chtěli vědět, co vás o tomto produktu zajímá, abychom vám na případné dotazy mohli odpovědět v samotné recenzi.

Do redakce dorazil chytrý zvlhčovač vzduchu VOCOlinc

Tento zvlhčovač vzudchu je schopen zvýšit vlhkost vzudchu v místnosti o velikosti až 40 m2 a jeho výkon je 200 ml vody do vzudchu za hodinu. Celkový objem nádrže pak činí 2,5 l, což je více než dostatečná hodnota. Na nízký výkon je pak celkem tichý a dá se klidně nechat zapnutý i přes noc v ložnici. Zvlhčovač vzduchu je dobrý hlavně na to, aby pomohl se zvlhčením vzduchu zejména v zimě. Všichni totiž doma topíme a tím jde logicky vlhkost vzduchu rapidně dolů. Dle jedné ze statistik je u většiny domácností vlhkost menší než 20 %, což odpovídá vzduchu v poušti.

Tím pak logicky vznikají také nežádoucí zdravotní problémy jako je suchá pokožka, suché rty, rýma či suchý kašel. Zvlhčovače vzduchu však obecně brání šíření bakterií a vytváří mnohem zdravější prostředí pro alergiky, chronicky nachalzené či jinak nemocné lidi. Lze do něj navíc přidat pár kapek éterického oleje, čímž se z něj stane aroma difuzér. Na VOCOlinc MistFlow VH1 si navíc můžete libovolně měnit barvy a velkou výhodou je integrace Apple HomeKit, Google Asistenta či Amazon Alexy.

Co vás zajímá ohledně MistFlow VH1?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)