Nový chytrý displej Googlu se nazývá Nest Hub Max. Společnost chystá mnoho vylepšení

google home hub nest hub max chytry displej

V minulém roce se Google pustil i do výroby chytrých displejů. A to díky představení Google Home Hub. Společnost v tom plánuje pokračovat i v tomto roce. V obchodě Google Play se omylem objevil nový obrázek, který představoval produkty chytré domácnosti. Na první pohled nic speciálního. Jenže jeden z produktů, o kterém Google informoval, je Google Nest Hub Max. Jedná se o nepředstavený produkt, o kterém jsme doposud nemohli slyšet. Jaké bude mít novinky oproti Google Home Hub?

Google Nest Hub Max bude mít lepší displej, stereo reproduktory i fotoaparát

Informací o novém produktu není mnoho, nicméně i to málo nám dává dobrý pohled na to, co Google mění a vylepší. V první řadě si můžete všimnout v názvu slova Nest, což je společnost specializující se na produkty chytré domácnosti jako jsou termostaty anebo kamery. Kromě toho spadá pod Google. A Nest v názvu nového chytrého reproduktoru je z jednoho důvodu, přímo v zařízení bude integrována Nest kamera. První generace Google Home Hub žádnou kameru ani fotoaparát nemá.

Nest Hub Max bude mít také větší displej a HD rozlišení. Přesněji 10 palcový dotykový displej. Další novinkou jsou stereo reproduktory. Vzhledem k těmto vylepšením se dá očekávat i vyšší cena. Dostupnost není známá. Novinka se může představit na Google I/O v květnu, anebo až na podzim při představení Google Pixel 4 telefonů.

Přemýšleli jste o koupi chytrého displeje od Googlu?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)